SHKODER

Roja i zyrës së Punës në Shkodër ka ndërruar jetë ditën e sotme.


Nga raportimet e para thuhet se Agron Gokovi pësoi atak kardiak gjatë kohës që ishte në punë.


vijon…


(e.f/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: