TIRANE
Dy këngëtarët e njohur Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula janë bërë bashkë për hitin e tyre të fundit. ‘M’ke harru’ është kënga më e re që pritet të ‘djegë’ diskotekat e verës.


Ajo çfarë vihet re në këtë këngë është se për tekstin ka kontribuar edhe nëna e Ledrit, producentja e njohur Xheraldina Vula.
Edhe pse vetëm pak minuta nga publikimi kënga ka marrë shumë komente dhe është pritur shumë mirë nga fansat.(BalkanWeb)