Nipi i diktatorit Enver Hoxha, Ermali, dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja Rezarta Shkurta, padyshim që bëjnë një jetë përrallore, të zhytur në luks. Këtë e tregojnë edhe dhuratat që ata i bëjnë njëri-tjetrit, që kapin vlera marramendëse.


E tillë është dhurata më e fundit që Ermal Hoxha, i ka bërë Rezartës, pas daljes nga burgu. Ai ka zgjedhur një byzylyk dhe një unazë, që i përkasin firmës “Cartier”, që jo vetëm janë floriri, por kanë edhe diamante.


Por, në faqen zyrtare të “brand-it” ndërkombëtar rezulton se byzylyku kap vlerën e 10 mijë dollarëve, ndërsa unaza 3.500 dollarë.


65124918 340917436806986 7910290123743297536 N
65124918 340917436806986 7910290123743297536 N

Screenshot 2 16
Screenshot 2 16

Screenshot 3 22
Screenshot 3 22

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb