Eva Herzigova ka treguar fizikun e saj gjatë një dalje mondane mbrëmjen e djeshme.


Top modelja 46-vjeçare ka mbërritur në Canne, dhe është shfaqur në rrugët e qytetit francez me një fustan të gjatë, duke treguar klasin e saj.


Të gjithë aparatet fotografik janë drejtuar mbi të, duke i nxjerrë në pah poshtë fustanit transparent gjoksin nudo.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri