I vogli Santiago Enrique, ose Santi siç e quaj ajo, ka lindur dy muaj më parë, në 19 qershor, dhe për Eva Longoria, 43 vjeç, që nga ai moment të dielat e saj janë gjithmonë dhe më… dembele.


Ish ylli i “Shtëpiakeve të dëshpëruara” ka ndarë në Instagramin e saj, një foto ku shfaqet teksa mban në krah beben e saj që e ka nga bashkëshorti Jose Antonio Baston”.
“Lazy Kinda Sunday”, “E dielë dembele me djalin”, shkruan artistja, që duket e bukur dhe seksi pas lindjes.


Gjoksi shpërthyes i një nënë të re dhe fytyra e qetë e relaksuar e tregojnë thjesht të mrekullueshme.


Disa ditë më parë ajo u shfaq unë tapetin e kuq për prezantimin e “Dog Days”, një film i Ken Marino në të cilin Longoria interpreton me Nina Dobrev, Vanessa Hudgens dhe Finn Wolfhard.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: