TIRANE- Këngëtarja kosovare Shota Baraliu ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Rrokum Night” të Kastro Zizos.


E pyetur se pse femrat kosovare kanë gjoks të madh ajo thotë se; “Ne jemi si racë sllave”.


Për të justifikuar përgjigjen, Shota shton se shumë shqiptarë janë të martuar me boshnjake dhe serbe.
(ma.ar/BalkanWeb)