Pas pesë vitesh rrugët e Fernando Alonsos dhe Ferrarit ndahen. Lajmi i largimit të pilotit spanjoll nga Ferrari u konfirmua mëngjesin e sotëm nga ekipi i Maranellos. Gjatë ditës pritet dhe deklarata e Sebastian Vettel tek skuadra e kuqe.
(er.cu/BalkanWeb)
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: