Në fund, dyshimet e pritjes janë zbuluar. Ka qenë Haider Ackermann që ka veshur Tilda Sëinton, ikonë e stilit dhe mes të parave mbretëresha në tapetin e kuq të edicionit të 72 të Festivalit të Cannes, e cila konfirmohet mes femrave më glamour të planetit.


Juliane Moore, e veshur me një fustan jeshil, ka shkëlqyer me një veshje të Dior.


Eva Longoria me një fustan të Alberta Ferretti. Nuk kanë kaluar pa rënë në sy Gong Li, Araya A. Hargate dhe Alessandra Ambrosio, që janë paraqitur me krijimet e realizuara nga Ralpf & Russo. Ja veshjet më të bukura të Cannes 2019.


(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Etiketa: