Dhe askush nuk kishte asnjë dyshim për këtë! Gjermani që ecën krenar poshtë “The Kop” në “Anfield Road”, që ndan me tifozët gëzimin e tij me festat e çmendura dhe që riktheu në Liverpul Champions League, ka merituar trofeun e trajnerit më të mirë të vitit, duke u vlerësuar kështu me çmimin përkatës nga FIFA.


(Balkanweb)Etiketa: