Fjolla Morina eksperimenton shpesh me pamjen e saj të jashtme.


Këngëtarja vetëm para disa muajsh ndryshoi ngjyrën e flokëve duke u bërë brune, por tani ajo sërish tregon në Instastory se është bërë bionde.


Me sa duket bukuroshja kosovare ka pasur qëllim të presë vitin e ri me një ndryshim, që e tregon me seksi.
(da.xha/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: