Një orë para se të nisin punimet në Asamblenë Zgjedhore forca të shumta policia kanë mbërritur në hotelin ku do të mbahen zgjedhjet më të rëndësishme të FSHF-së për 4 vitet e ardhshme.
27935418_10211479331760042_1330996024_n-470x313
Duket si një shtetrrethim dhe jo pa të drejtë duke patur parasysh kronologjinë e ngjarjeve gjatë fushatës.


(e.k/BalkanWeb)