Tranferim në Vasto për Belen dhe familjen e saj. Në qytetin e lindjes së të fejuarit të saj Andrea Iannone, showgirli argjentinas është kthyer për të bërë të fluturojë fluturën e saj, që ka shumë pranë pjesëve intime, duke e treguar në një set fotografik me bikini në mes të shkëmbinjve. Sensuale dhe perfekte Rodriguez, në Instagram Stories çmend fansat.
(da.xha/BalkanWeb)
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: