Tranferim në Vasto për Belen dhe familjen e saj. Në qytetin e lindjes së të fejuarit të saj Andrea Iannone, showgirli argjentinas është kthyer për të bërë të fluturojë fluturën e saj, që ka shumë pranë pjesëve intime, duke e treguar në një set fotografik me bikini në mes të shkëmbinjve. Sensuale dhe perfekte Rodriguez, në Instagram Stories çmend fansat.
(da.xha/BalkanWeb)
Etiketa: