Ajo numëron më mijëra ndjekës në Instagram ku është shumë aktive, gjithashtu Demi Rose njihet dhe për format e saj shpërthyese të cilat i ekspozon gjithmon.


Këtë herë modelja ka provokuar sërish fansat e saj me foto të nxehta ku shfaqet me bikini nga Miami, ku po kalon pushimet.


Minibikinit ngjyrë rozë të saj janë aq të vogla krahasuar me format e modeles duke mos i lënë vend sërish imagjinatës.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri