Lottie Moss ka publikuar në Instagram një seri fotosh të nxehta topless, teksa qesh dhe shfaqet vetëm me një palë pantallona të shkurtra.


Në moshën 21 vjeçare, më e vogla e shtëpisë Moss është gati për ti ‘vjedhur’ skenën motrës së saj të famshme Kate.


Biondja e bukur ka zbavitur fansat e saj me foto të zhveshura, ku në njërën prej tyre i duket edhe gjoksi.


(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri