Tanya Mityushina është një nga modelet më të vlerësuara të momentit dhe shumë e krahasojnë me bashkëkombësen e saj Irina Shayk. Kjo edhe për faktin se ajo është një nga fanset më të mëdhaja të Cristiano Ronaldo-s, ishit të Irinës.


Modelja ruse për revistën “TMZ” kur pyetet për Ronaldo-n shprehet: “Cristiano është mashkulli perfekt. Do të doja që të takohesha me të, edhe pse e di që ka një të fejuar…”.


(e.k/BalkanWeb)