Mbrëmjen e sotme Shqipëria luajti në një ndeshje miqësore me Kosovën, ku humbi 0-3. Mes shumë personave që vunë skedinë është edhe reperi Noizy. Ka qenë ky i fundit që postuar në Instagram skedinën, ku ka rezultuar fitues i një shumë jo të vogël.


Pasi ka vendosur 200 mijë të vjetra në skedinë për Kosovën, e cila e kishte koeficentin e fitores 5.3, Noizy ka fituar 1 milion e 60 mijë lekë të vjetra.
qwqwqwqwqwqwqwqwqwwqwqwq_1527625642-3027953
“Leku te leku shkon. Go Kosovë se ken angel keq sonte. Sna jep as Baçi lek mo”,- shkruan reperi.Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: