Pas një pauze të gjatë, magjia e futbollit europian rikthehet sot në skenën më të madhe, UEFA Champions League. Trofeu më i rëndësishëm në rang klubesh vjen sot me një përballje që premton emocione, Man.United-PSG.


 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Interesimi është i madhe për të parë në aksion, “djajtë” e United dhe “sheikët” e Parisit, por si gjithnjë këto takime tërheqin shumë vëmendje edhe tribuna. PSG vjen i “gjymtuar” në këtë transfertë teksa mungon ylli kryesorë Neymar, ndërsa mbetet për tu vlerësuar prezenca e Cavanit.


 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në tribuna nuk ka asnjë mungesë, bashkëshortet dhe të dashurat e futbollistëve pritet të zbarkojnë në “Old Traford” për ti dhënë edhe më shumë shkëlqim këtij takimi. Man.United-PSG pritet të jetë një sfidë e vërtetë edhe në tribuna, ku është e vështirë të përcaktosh se kush do të jetë fitues.
(BalkanWeb)