Fotografitë e Presidentit amerikan, Donald Trump me një peshqir banjoje janë shpërndarë në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për disa foto të shumë viteve më parë, kur Trump ishte ende i ri dhe nuk ishte martuar ende me Melanian.


Fotografitë e Trump me peshqir banjoje nisën të qarkullonin pasi zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, mohoi lajmin e “New York Times” se Presidenti amerikan në pjesën më të madhe të kohës qëndron me rrobëdishan duke parë televizor.


screenshot_81486588666


screenshot_61486588670

Pas mohimit të këtij lajmi, u shfaqën menjëherë fotot e vjetra të Presidentit Trump.

(BalkanWeb)

Etiketa: