KUCOVE- E kemi parë gjithmonë nën kostumin e zyrtarit, ndërsa sot kryetari i Kuvendit dhe lideri i LSI-së, Ilir Meta shfaqet ndryshe.


Në një foto shihet se ai kërcen në një ceremoni festive mes të rinjve të LRI-së në Kuçove.
thumbnail_RG9C6042
Shoqëruar nga vajza dhe djemë të rinj, që mbajnë veshur bluzat e LRI-së, Meta hedh vallen duke qeshur.


Ndërkohë, kreu i qeverisë, Edi Rama i bëri thirrje sot aleatit të tij, Ilir Meta që të ripërsërisin marrëveshjen e katër viteve më parë. Tashmë e gjithë vëmendja qëndron tek fakti nëse do të firmoset koalicioni PS-LSI.
(ed.me/BalkanWeb)


Etiketa: