Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga Kryetarja e Bashkisë së Patosit, Rajmonda Balilaj, vizitoi ambientet e shkollës së mesme “Zhani Ciko”, e cila sapo është rikonstruktuar. Ndërsa Rama dhe mësuesit pozonin duke buzëqeshur para aparatit fotografik, një djalë i vogël pas shpinës së tyre ngriti dy gishtat e mesit. Me kë ta ketë pasur inatin djaloshi?
(BalkanWeb)
Etiketa: