Kryeministri Edi Rama dhe kandidati i koalicionit “Aleanca për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, janë fotografuar së bashku mëngjesin e sotëm teksa ecin qetësisht në rrugët e kryeqytetit.


Siç mund ta shihni edhe nga kjo foto Rama dhe Veliaj janë parë duke ecur në zonën e njohur si Shallvaret, ku nuk kanë munguar edhe takimet me kalimtarë të rastit të cilët nuk kanë hezituar që t’i kërkojnë Ramës dhe Veliaj edhe një foto-selfie si kujtim.


  • foto galeri
  • foto galeri