DURRËS

Një makinë në orët e para të mëngjesit të sotëm është përfshirë nga flakët në qytetin e Durrësit dhe si pasojë është shkrumbuar plotësisht.Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërsa policia ka ngritur disa pista, ku po kryen verifikimet përkatëse. Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.25  të qytetit të Durrësit.


Njoftimi i policisë:

Më datë 22.05.2019, rreth orës 02:45, në lagjen Nr 15 ,Durrës , ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjetin në  pronësi të shtetasit  T.Q.,57 vjeç.Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

  • foto galeri
  • foto galeri