PRISHTINË


Njësitet e Forcës  së Sigurisë së Kosovës sot do të parakalojnë në kazermën “Adem Jashari” për nder të 20-vjetorit të çlirimit të vendit.


Me këtë rast, përpara ushtarëve të Forcave të Sigurisë së Kosovës do të flasë presidenti Hashim Thaçi.


Po ashtu, Thaçi është edhe Komandant Suprem i Forcave të Sigurisë të Kosovës.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: