ELBASAN


Ka nisur me gol pjesa e dytë në “Elbasan Arena”, por ata që kanë shënuar nuk kanë qenë kuqezinjtë, por miqtë islandezë, që në të 47-ën kanë realizuar me anë të Gulfi Sigurdsonit.


Ka qenë një largim i keq i topit nga Ismajli dhe një përgjumje e krejt prapavijës, që u ka dhënë mundësi ishullorëve të thyejnë Strakoshën.


(balkanWeb)