Gazi që ka shpërndarë disa herë protestuesit jashtë Parlamentit ka shkaktuar probleme edhe për liderin historik të Partisë Demokratike, Sali Berisha.


Në disa foto të shpërndara nga LSA, duket momenti kur Berisha ka vështirësi në frymarrje e mban një shami të bardhë në fytyrë.


Por pavarësisht se u ndje keq, Berisha nuk është larguar nga protesta. Në një prononcim për gazetaren Klodiana Lala ai u shpreh: “Unë jam i gatshëm të rri këtu deri në largimin e Ramës”.


  • foto galeri
  • foto galeri

(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: