Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është shquar gjithmonë si një ndër femrat më atraktive të skenës shqiptare.
Ajo vazhdon të jetë në top formë, kjo falë kujdesit ndaj vetes dhe ushtrimeve të rregullta në palestër. Së fundmi, Ismajli ka qenë e ftuar për të performuar në spektaklin “Miss Universe Kosova”.


Ajo është paraqitur në këtë event me një veshje mjaft provokuese, ku në plan të parë ka vënë gjoksin e saj atraktiv.


Genta 2


Në një fotografi të hedhur në rrjetin social Instagram, Genta ka zbuluar për ndjekësit se si është dukur në natën e sotme.

Ajo ka performuar para publikut hitin e saj “Squat baby”, ndërsa ka mahnitur të pranishmit me vallëzimin e saj, shkruan tg.

genta 3

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: