SHBA


Modelja e njohur Gigi Hadid është kapur mat me të dashurin e saj të ri, Tyler Cameron. Çifti u forografuan teksa dilnin nga një bar. Dyshja e kanë nisur romancën e tyre në fillim të gushtit, ose të paktën atëherë i dashuri i ri u pa teksa dilte nga apartmaneti i Gigi-t në 6 mëngjesit.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pak minuta më vonë ka dalë edhe vetë modelja. Gigi Hadid nuk ka shumë kohë që është ndarë nga Zayn Malik. Ata u ndanë dhe u bashkuan disa herë, mirëpo pas shkëputjes së fundit, Gigi duket se gjeti lumturinë në krahët e Tyler Cameron.


(BalkanWeb)