KORÇË

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot pasdite në qytetin e Korçës. Gazetarja e “BalkanWeb”, Lorena Kodra raporton se i moshuari është identifikuar si Y.Muja.


Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve.


Burime nga policia i thanë “BalkanWeb”  se në trupin e të moshuarit nuk janë konstatuar shenja dhune.


(n.m/BalkanWeb)

Etiketa: