LIBRAZHD


Gjykata ka konfirmuar në detyrë kryetarin e zgjedhur të Bashkisë së Librazhdit Kastriot Gurra.


Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanweb” se Gurra ka depozituar një kërkesë pranë gjykatës së Librazhdit, ndërsa kjo e fundit ka marrë vendim për konfirmimin në detyrë të tij.


  • foto galeri
  • foto galeri

Vendimi u mor ditën e sotme nga ana e gjyqtares Zamira Vyshka.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb