Dueti mes Travis Kinley dhe gomarit të tij ‘Nathan’ është parë një milion herë në pak ditë.


«The Circle of Life» është sigurisht një nga këngët më të njohura të ‘Mbretit luan’.


Filmi do të dalë në sallat e kinemasë në 21 gusht, ndërsa kënga e kënduar në një klip nga Travis Kinley nga Carolina e Jugut, është bërë virale në rrjetet sociale edhe për faktin që ai shoqërohet papritur, nga gomari i tij ‘Nathan’. Shijojeni këtë interpretim.


(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb