GREQI


Një 32-vjeçar shqiptar është arrestuar në Grevena të Greqisë për posedim të lëndëve narkotike.


I riu akuzohet për trafik droge dhe posedim të paligjshëm të armëve të ftohta. Policia kishte kohë që mbante nën vëzhgim 32-vjeçarin.


  • foto galeri
  • foto galeri

Përpos arrestimit, në banesën e të riut u ushtrua kontroll dhe u gjet një thikë me gjatësi 20 centimetra, tre telefona celularë, si dhe thasë. Ai u dërgua në paraburgim, ku dhe pritet të paraqitet përpara gjykatës.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb