Kukësi vijon fushatën e afrimeve në ekip pas largimeve të shumta që pësoi pas finales së Kupës së Shqipërisë, kohë kur skaduan kontratat e disa prej elementëve kryesorë të ekipit. Kështu, një ditë pas nënshkrimit me Emmiljano Mustën, verilindorët kanë prezantuar një tjetër goditje.


Van Basten
Van Basten

Bëhet fjalë për Marko van Basten… Çemën! Sulmuesin shqiptar 21-vjeçar që gëzon emrin e bomberit të famshëm holandez. Çema ka qenë pjesë e Dinamos në Kategorinë e Parë sezonin e shkuar dhe ka firmosur një kontratë 2-vjeçare për skuadrën e drejtuar nga Ernest Gjoka.


(Balkanweb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb