Dy duar në bark dhe bikini në plan të parë.


Kështu Halle Berry ngacmon ndjekësit e saj në Instagram me një foto të nxehtë.


Në të vërtetë bëhet fjalë për një promovim marketingu, sepse artistja në këtë mënyrë kërkon të tregojë për linjën e saj të kostumeve të plazhit. Në rrjetet sociale vërshojnë komentet pikante për foton.


Me format e saj perfekte, pozimi me kostum banjoje merr notën 10.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri