KOSOVË


Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar varrin e babait Hilmi Haradinaj.


Përmes një statusi në “Facebook”, Ramush Haradinaj ka edhe disa mesazhe të rëndësishme. Ai përmend fjalët më të çmuara që ka lënë trashëgim babai.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i Haradinajt:

Në Kullën tënde, Plak!

Në shtëpinë e mikut dhe Zotit, siç TI na e mësove.

Të kemi kujtu e nderu, sot!

RH

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb