Ka shuar 46 qirinj, disa javë më parë, por fizikun e saj e kanë zili edhe adoleshentët.
Top modelja gjermane Heidi Klum, që shpejt do të martohet me Tom Kaulitz, 29 vjeç, ka postuar në rrjetin social instagram një video ku shfaqet topless teksa lan dhëmbët përpara pasqyrës.
Ndjekësit janë çmendur dhe modelja ndjehet e kënaqur.


Nëna e katër fëmijëve, Lou, 10 vjec, Henri 14, Johan, 12 që i ka me ish bashkëshortin Seal, dhe Helene, 15 vjeç, që e ka me Flavio Briatore, shfaqet në klip dhe në foto spektakolare.


(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: