FIER

Një 45-vjeçar është gjetur i vdekur në një kabinë elektrike në lagjen “Kryengritja e Fierit”.


Gazetari i “BalkanWeb” Ervis Kuçi raporton se viktima është identifikuar si  Vladimir Plaka.


Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon instensivisht për të përcaktuar shkaqet.


(n.m/BalkanWeb)