BALLSH


Ka hyrë në zyrë kryetari i ri i Bashkisë së Mallakastrës Qerim Ismailaj.


Ismailaj ka hyrë në ambientet e bashkisë pas orarit zyrtar.


Dera e zyrës së Kryetarit të Bashkisë është hapur me forcë.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb