Një 36-vjecar është shpallur në kërkim nga policia e Durrësit, pasi ishte shpallur në kërkim për drogë. Burime zyrtare pohuan se shtetasi me inicialet R.Gj., ishte i dënuar me 4 vite e 8 muaj burg për veprën penale “Prodhim dhe shpërndarje të lëndëve narkotike”.


Mësohet se Gjykata e Apelit Durrës e ka dënuar me 4 vite e 8 muaj burg për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike”.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.
(ed.me/BalkanWeb)


Etiketa: