MILANO – Është koha që të largoni ngjyrat e dimrit nga thonjtë tuaj dhe të bëni një manikyr shumëngjyrësh që të përshtateni me stinën.


Ngjyrat e hapura dhe të ngrohta tashmë e kanë rrethuar ambientin, duke i lënë pas ditët e ftohta dhe pa diell.


Në këto foto shihen modele thonj mjaft interesantë për një ndjesi të këndshme dhe argëtuese.


Prej luleve, tek vjollca shndritëse, spiranca apo xixat ngjyrë ari, këto janë disa variante që mund të zgjidhni.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb