Fituesi i “Topit të Artë”, siç duket, nuk e pret mirë faktin se dikush mund të jetë më i gjatë se ai.


Këtë herë, përpara ndeshjes me Shqipërinë, në foton zyrtare të ekipit, ai është ngritur në majë të gishtave sikur të ishte balerin, dhe është munduar t’i afrohet Rui Patrisios, portierit të Portugalisë. Ky gjest që është parë edhe më parë, sidomos tek Real Madridi.


ronaldo


(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: