Supermodelja Irina Shayk megjithëse shtatëzënë nuk ndalet me aktivitete.


Ajo ka pozuar për revistën “Vogue”, të muajit mars dhe i ka publikuar fotot në adresën e saj në Instagram .


Shayk është në pritje të ëmbël për tu bërë nënë për herë të parë.
(da.xha/BalkanWeb)


Etiketa: