Supermodelja Irina Shayk megjithëse shtatëzënë nuk ndalet me aktivitete.


Ajo ka pozuar për revistën “Vogue”, të muajit mars dhe i ka publikuar fotot në adresën e saj në Instagram .


Shayk është në pritje të ëmbël për tu bërë nënë për herë të parë.
(da.xha/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: