Një e çarë e madhe për një të ftuar të mrekullueshme si Irina Shayk e cila ka marrë pjesë në show-n e ‘intimmisima.
Modelja 31 vjeçare, e cila është bërë nënë vetëm 6 muaj më parë tregon një fizik për të pasur zili dhe nxeh natën në pistën e akullt të Veronës.
(da.xha/BalkanWeb)




Etiketa: