SHBA-Look casual për Irina Shayk dhe Bradley Cooper, të cilët janë fotografuar teksa shëtitnin nëpër rrugët e New York, me të voglën Lea.


Me një gotë kafe në dore, teksa sheh qiellin, modelja e njohur përpiqet të injorojë paparacët.


Ajo, mbretëreshë e pasarelave, ai divi i Hollywood, formojnë një nga çiftet më të bukur të showbiz.


Irina, e mrekullueshme e gjitha me gri, fsheh poshtë veshjes format e saj seksi. Aktori mban për dore vajzën e tij të bukur bionde.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri