Historia me Bradley Cooper duket se ka marrë fund, por Irina Shayk nuk është sigurisht tipi i femrës që mbyllet në shtëpi dhe vuan.


Për të kuruar dhimbjen e dashurisë ajo është zhytur në punë dhe në Firenze ajo ka sfiluar për Pitti, duke i lënë të gjithë me gojë hapur.


Në daljen e saj të parë publike si singel, ajo shfaqet e mrekullueshme dhe super joshëse, me një fustan të zi lëkure, dhe ajo që e tradhton është vetëm pak trishtim në shikimin e saj, për fundin e një dashurie që ka zgjatur katër vjet.


(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri