Irina Shayk ka publikuar foton e radhës në Instagram.


Modelja e famshme duket se po shijon diellin si mos më mirë e rrethuar nga shume kunguj.


Bukuroshja ruse e veshur me pantallona te shkurtra, eshte mbeshtetur mbi nje kungull dhe shijon rrezet e diellit.
(da.xha/BalkanWeb)


Etiketa: