Irina Shayk është shfaqur e mrekullueshme në setin fotografik të realizuar për firmën e njohur të xhinseve Replay.
Modelja e famshme hyn në një palestër të ndriçuar dhe teksa bën ushtrime gjimnastikore e veshur me xhinse, pa çorape dhe me një body të bardhë, treguar komfortin dhe rehatinë që të ofrojnë këto xhinse, edhe kur ben stërvitje.
(da.xha/BalkanWeb)
Etiketa: