TIRANË

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka ironizuar reagimet e mazhorancës pas vendimit të parlamentit holandez për rikthimin e regjimit të vizave për shtetasit shqiptarë.


Në një status në “Facebook”, Manjani interpreton deklaratat, duke shkruar se qeveria akuzon Holandën se nuk po e lufton krimin dhe drogën.


“Pra qeveria jonë thotë, t’i vendoset regjimi i vizave Holandës. Ajo nuk po e lufton krimin dhe drogën… ✊🏼✊🏼✊🏼”, shkruan Manjani, teksa poston edhe një foto tjetër me drogë.


  • foto galeri
  • foto galeri

Etiketa: