Dua Lipa dhe Isaaac Carew ishin një ndër çiftet më të përfolura në showbiz. Por ata nuk arritën të kishin një marrëdhënie të konsoliduar dhe disa muaj më parë i dhanë fund lidhjes së tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Dua nuk vonoi shumë dhe prezantoi të dashurin e ri, por Isaac u tregua pak më i rezervuar.


Sot disa muaj pas ndarjes nga këngëtarja shqiptare, Isaac shfaqet në publik me të dashurën e re, modelen e famshme Florence Kosky.


Ka qenë vetë modelja që ka shpërndarë disa foto së bashku me shefin e kuzhinës, duke u përqafuar. Fotot kanë marrë mijëra pëlqime e komplimente nga fansat e miqtë e modeles të cilët kanë uruar çiftin e ri.