Ivanka Trump, vajza e presidentit të SHBA-së Donald Trump ka festuar ditëlindjen e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Ivanka ditën e lindjes e saj të 38-të e nisi me një vrapim.


Në rrjetet sociale ajo ka shpërndarë një foto, ku shfaqet pa make-up duke treguar bukurine e saj natyrale.


Padyshim, ajo shquhet për paraqitjet dhe stilin e saj unik.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb