TIRANE


Lidhja tyre është përfolur shpesh nga mediat rozë. Me ulje-ngritjet e veta, Çiljeta dhe Alban Hoxha kanë arritur të ruajnë një histori dashurie disa vjeçare tashmë.


Screenshot 44 11 654x433
Screenshot 44 11 654×433

Ata kanë qenë gjithmonë hermetik për sa i përket jetës private, por kanë qenë paparacët ata që kanë zbuluar më shumë rreth tyre.


Ashtu ka ndodhur edhe këtë herë, ku këngëtarja dhe portieri janë fotografuar në një nga clubet e kryeqytetit, duke shijuar mbrëmjen nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Ndonëse nuk zgjedhin të dalin si çift në eventet e Tiranës, në jetën e përditshme Albani dhe Çiljeta janë të pandarë.

(BalkanWeb)